Prihláška na konferenci

Na základě řádně vyplněné přihlášky pomocí formuláře níže si zarezervujte své místo na konferenci SportTrend!

 1. Vyberte si, jestli se chcete zúčastnit pouze sobotních přednášek nebo kompletního programu. Kompletní program obsahuje páteční saunový večírek, sobotní přednášky, občerstvení a možnost zúčastnit se jednoho ze zajímavých workshopů dle vlastního výběru. 
 2. Pokud zvolíte kompletní program, vyberte si workshop, kterého se chcete zúčastnit.
 3. Zvolte způsob platby a odešlete přihlášku. V případě potíží nás prosím kontaktujte na pranclova@sportoviste-susice.cz

Způsoby plateb

 • On-line bankovním převodem - po odeslání přihlášky budete přesměrováni na platební bránu, kde si vyberete svoji banku a pokračujete v platbě. Zjednodušený doklad o úhradě obdržíte na Vámi uvedený e-mail po řádném zaplacení přihlášky.
 • On-line platební kartou - po odeslání přihlášky budete přesměrováni na platební bránu, kde zadáte údaje své platební karty a pokračujete v platbě. (Pozor je třeba mýt povoleno platit on-line platební kartou.). Zjednodušený doklad o úhradě obdržíte na Vámi uvedený e-mail po řádném zaplacení přihlášky.
 • Pokud chcete zaplatit v hotovosti až na místě, vyberte tuto možnost. Doklad o zaplacení obdržíte rovněž na místě. 

Do poznámky ve formuláři nám prosím uveďtě jakékoliv další informace, které považujete za důležité nám sdělit.

Co si vzít s sebou: psací potřeby, potvrzenou přihlášku (e-mail nebo doklad o úhradě), plavky (pokud budete chtít navštívit bazén), na workshopy dle zaměření sportovní výbavu.

Sobotní program probíhá v sušickém kině a v sušickém sportovním areálu. Bližší informace obdržíte prostřednictvím Vámi zadaného e-mailu nejpozději několik dní před akcí.

V případě zájmu o SportTrend je nutné se přihlásit do 6. listopadu. 

Ceník SportTrend 2022

Možno vybírat z:

 • Kompletní program - 1290 Kč (v ceně přednášky - včetně občerstvení, jeden workshop, páteční saunový večírek) 
 • Pouze sobotní přednáška - 890 Kč (v ceně přednášky - včetně obřerstvení)

Přihlašovací formulář

Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
Program
  
  
Zúčastním se
SOBOTA: Martin Vanko - Funkční kyčle, klíč ke zdraví a výkonu ve sportu / SOBOTA / 10:00 - 11:30 (obsazeno)
Cena
Způsob platby
  
  
  
Poznámka
Všeobecné obchodní podmínky a ochrana osobních údajů (PDF)

„Tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním těchto osobních údajů (jméno, příjmení a e-mail) společností Sportoviště města Sušice, příspěvková organizace, se sídlem Na Hrázi 270, 342 01 Sušice, IČ 21551456, za účelem zasílání marketingových sdělení (newsletterů), a to na dobu neurčitou, dokud se neodhlásím z odběru.“

 1. Osobní údaje bude Správce zpracovávat manuálně i automatizovaně přímo prostřednictvím svých k tomu pověřených zaměstnanců a dále prostřednictvím zpracovatelů pověřených Správcem. 
 2. Udělení souhlasu je dobrovolné. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na odkaz „odhlásit se“ v každém newsletteru.
 3. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům zpracovávaných Správcem, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a právo vznést námitku proti zpracování. Dále máte právo získat od Správce osobní údaje, které se Vás týkají a jež jste Správci poskytl/a na základě tohoto souhlasu. Správce Vám na základě Vaší žádosti poskytne údaje bez zbytečného odkladu nebo je na Vaši žádost poskytne jinému jednoznačně určenému správci.

Kontakty

Telefon +420 376 555 240
+420 777 358 700
+420 605 278 670
Facebook dej nám like a sleduj
nás na Facebooku
Adresa Volšovská 444
342 01 Sušice
49.228716, 13.517399